Vyhľadávanie


Kontakt

FÓRUM

Dátum: 30.04.2011

Vložil: alicka

Titulok: Poďakovanie

Boli sme na vašom divadielku o vláčiku v Prievidzi v Aure. Bolo to veľmi veselé a milé. Veľmi sa mi všetko páčilo, pesničky, aj keď sme my vymýšľali, aký vláčik sme. Bola dobrá zábava. Ešte na vás určite prídeme.

Dátum: 27.03.2011

Vložil: nm

Titulok: n n

jkhkjkjk

Dátum: 18.05.2009

Vložil: janko

Titulok: Páčilo sa mi

Vaša rozprávka sa mi páčila. Aj tá herečka čo hrala myšku.

Dátum: 05.05.2009

Vložil: miška uličná

Titulok: ste fajn

Dnes ste boli hrať u nás v škole a veľmi sa nám to páčilo. Týmto sa Vám chcem poďakovať za všetkých.
Miška

Záznamy: 1 - 4 zo 4

 Napísali o nás

                      Špeciálna základná škola Partizánske

Prišlo k nám divadlo Na doske

15.4.2009 V tento deň bolo v našej škole veselo.Z Prievidze prišli divadelníci a zahrali nám predstavenie o dvoch lenivých, tlstých kocúroch a prešibanej myške.Veľmi sa nám to páčilo. Dokonca aj my sme pomohli myške, aby sa kocúri zbavili nadbytočných kilogramov cvikmi, ktoré sme im ukázali.A kocúri cvičili naše cviky a naozaj schudli. Veď lenivosť je nepekná vlastnosť a pohybom si upevňujeme zdravie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Základná škola s materskou školou Dvorec  11.5.2009

Divadlo na doske

Dňa 11.5.2009 nás navštívilo prešovské Divadlo na doske. Herci nás potešili Rozprávkami z komôrky. Predstavenie sa nám veľmi páčilo. 

V komore je myš, 4. 5. 2009   Základná škola s materskou školou HLADOVKA

Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Utorok, 05 máj 2009
V komore je myš - je názov divadla, ktoré pre žiakov prvého stupňa a žiakov materskej školy predviedlo divadlo Na doske. O tom, že predstavenie malo úspech svedčili aj usmiate tváre našich žiakov. Páčilo sa im aj to, že sa do predstavenia mohli zapojiť aj oni .